Lastbild med LOGS Logotyp

Kontakt

Välkommen att höra av dig med dina funderingar eller förfrågningar. Att lösa dina transportutmaningar är vår specialitet. Vi ser fram emot att höra från dig!

Frågor gällande transport:
Växel: 0243-22 40 70
E-post: logs@logs.se

Frågor gällande lager och terminal:
Växel: 0243-22 40 60
E-post: lager@logs.se eller terminal@logs.se

Borlänge

LOGS Logistics AB Mästargatan 13 781 71 Borlänge Vägbeskrivning i Google maps
Kontor Öppettider 08-17 0243-22 40 70 logs@logs.se
Terminal Öppettider 07-18 0243-22 40 60 terminal@logs.se

Våra medarbetare

Oscar Lönn

Produktionscontroller/ Ansvarig för farligt gods oscar.lonn@logs.se 070-717 94 33

Daniel Lönn

Hållbarhets- och kvalitetsansvarig daniel.lonn@logs.se 070-211 35 52

Helena Eliassen

Ekonomichef helena.eliassen@logs.se 073-053 28 70

Niklas Roth

Tillförordnad trafikchef niklas.roth@logs.se 070-682 99 03

Gustav Wallström

Chef lager/terminal gustav.wallstrom@logs.se 070-617 40 70

Åke Gabrielsson

Lager/terminalarbetare

Andreas Krantz

Lager/terminalarbetare

Benny Skröder-Sandberg

Chaufför

Billy Nyberg

Lager/terminalarbetare

Daniel Alexandersen

Lager/terminalarbetare

Daniel Gustafsson

Transportledare daniel.gustafsson@logs.se

Felicia Bladin

Lager/terminalarbetare

Fredric Eriksson

Lager/terminalarbetare

Ginta Ytterberg

Transportledare ginta.ytterberg@logs.se

Hanna Johansson

E-commerce Coordinator hanna.johansson@logs.se

Jennifer Bandell

Transportledare jennifer.bandell@logs.se

Jonas Lång

Chaufför

Kim Hiltunen

Lager/terminalarbetare

Mats Josefsson

Transportledare mats.josefsson@logs.se

Mikael Krantz

Chaufför

Saga Öhrn

Lager/terminalarbetare

Sami Hiltunen

Lager/terminalarbetare

Sofie Tångring

Ekonomiassistent sofie.tangring@logs.se

Tommy Nyberg

Lager/terminalarbetare

Kontakta oss

Kontaktformulär